RETRO RÁDIÓ

Nem hiszed el, milyen tervei vannak Kulcsár Edinának

Nem hiszed el, milyen tervei vannak Kulcsár Edinának
TN
Szerző
TN
Létrehozva2017. 01. 18. 10:15

Edina mindig is céltudatos volt, amit akart, azt véghez is vitte. Nagyon megszerette a mûsorvezetést, így nem mondott le a tévés karrierrõl.

A szépségkirálynő úgy gondolja, ha egy ajtó bezárul, kinyílik egy másik, ugyanis a TV2 Aktív című műsorának megszűnése után sem érzi úgy, hogy véget érne tévés karrierje. Edina szeretné, ha több arcát megismernék az emberek, hiszen ebben a műsorban ezt nem igazán tudta megmutatni.

„Nagyon megszerettem ezt az egészet, azóta nem győzök hálálkodni, hogy én erre lehetőséget kaptam. Az Aktívban híreket mondtam súgógépről, ott nem tudtam megmutatni a saját egyéniségem.”

- árulta el a %RIPOST%-nak Edina.

Edina igazán megszerette a műsorvezetést, és szívesen vállalna nagyobb feladatokat is.

„Ha a szívemre teszem a kezem, úgy látom magam, hogy esetleg egy nagy műsort vezetek. Nem gondolom magam profinak, és tudom, hogy kezdőnek számítok, de úgy érzem, ha képezem magam, akkor fel tudok nőni a feladathoz. Szeretném átadni az embereknek azt a pozitív töltést, amit gyermekkoromból hozok, ugyanis olyan sok mogorva ember van manapság ” – mondta.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.