RETRO RÁDIÓ

Árpa kiakadt Fridire, faképnél hagyta az Összezárva forgatásán

SK
Szerző
SK
Létrehozva2015. 10. 25. 22:59

Friderikusz mûsorának forgatásán veszett össze a két tévés. Úgy tûnik, Árpa Attila nem bírta ki összezárva Friderikusszal. Lehet, hogy egy képkocka sem kerül adásba.

Nagy botrány miatt bukhatja egyik műsorát a TV2. A csatornán nagy sikerrel futó Összezárva Friderikusszal című műsor egyik részében Árpa Attila lett volna Fridi lakótársa, ám a népszerű tévés otthagyta forgatás közben a házigazdát.

A Blikk információi szerint egyáltalán nem biztos, hogy képernyőre kerülhet a műsor.

Fridi és Árpa között olyan feszült volt a hangulat, hogy fogadásokat kötöttünk, mikor pattan fel egyik vagy másik, és hagyja ott a fenébe az egészet

- mesélte a lapnak az egyik stábtag, aki azt is elárulta, a rendező Vitray Tamás személyével cukkolta Friderikuszt.

Addig húzódott a történet, hogy Árpa Attila maga ­ajánlotta fel, inkább hazamegy, így tízórányi forgatás után vette is a kalapját, és otthagyta a stúdiót

A műsor producere, Hajdú Péter egyelőre nem nyilatkozik az esetről.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.