RETRO RÁDIÓ

Gáspár Győző 70 milliós verdát zúzott le

Gáspár Győző 70 milliós verdát zúzott le
Buster
Szerző
Buster
Létrehozva2015. 06. 26. 13:00

Gáspár Gyõzõ szereti a gyors és leginkább pokolian drága autókat. Most is szívesen villogott volna egy ilyennel, de a sors közbeszólt.

Gáspár Győző gyakran furikázik méregdrága bérautókkal. Most azonban utolérte a balsors, ugyanis futballista barátjának Ferrariját sikerült alaposan lezúznia.  A 70 milliós járgányról egyébként képeket is posztolt.

Nem izgatja magát

Szép kis koccanás lehetett, ha egy füst alatt sikerült mindjárt elől és hátul is alaposan összetörni a sportkocsit. A Ripost megkereste  Gáspár Győzőt, aki tőle szokatlan nyugalommal reagált.
„Egy focista barátomtól kértem kölcsön a kocsit, mert ezzel szerettem volna menni egy esküvőre, amire hivatalos vagyok.

Hát most mit mondjak? Ez nem jött be!

Volt egy kis pitty-putty, de szerencsére senki sem sérült meg és ez a legfontosabb. A Ferrari most egy műhelyben van és hamarosan szebb lesz, mint új korában. Na, jó napot!”- közölte vidáman Győzike. Azt persze nem tudjuk, vajon akkor is ilyen vidám lesz–e, amikor megkapja a javítás számláit, de majd meglátjuk. Ami biztos: a posztnak azóta nyomaveszett.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.