-1°C
2°C

Genovéva, Benjámin névnapja

RETRO RÁDIÓ

Katalin hercegné és Vilmos herceg még mindig nem beszélnek Harryvel

Létrehozva2026. 01. 03. 11:00

A walesi párnak nincs ideje Harry hercegre. Katalin hercegné és Vilmos herceg inkább a családjukra koncentrál.

Katalin hercegné mögött hosszú és nehéz út áll: felgyógyult a rákbetegségéből, és minden idejét a fontos dolgokra szánja. Nincs ideje arra, hogy Harry herceg és Meghan Markle dolgaival foglalkozzon.

Egy a Katalin hercegnéhez közel álló személy szerint nagyszerű királyné válik a hercegnéből.
Egy, a Katalin hercegnéhez közel álló személy szerint nagyszerű királyné válik a hercegnéből
Fotó: Max Mumby/Indigo / 

Katalin hercegné viccet csinál gyermekei vad viselkedéséből

A rákot túlélő walesi hercegné tudja, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy Harry herceg verbális támadásain rágódjon, ő és Vilmos herceg inkább a saját családjuk nevelésére koncentrálnak. Katalin jó egészségnek örvend, és továbbra sem áll kapcsolatban Sussex hercegével és hercegnéjével. Mivel ez a helyzet nem fog változni, a palotában „fáradt beletörődés” uralkodott, amikor Harry bejelentette látogatását Kanadába, miközben bátyja tavaly év végén Brazíliába érkezett egy fontos látogatásra. 

Barátok és bennfentesek elmesélték, milyen Katalin valójában a magánéletében, beleértve a három gyermeke „vad” viselkedéséről szóló vicceit és azt a szokását, hogy gyakran elveszíti a telefonját. Giovanna Fletcher, a híres podcaster és író, aki öt éve ismeri Katalint, úgy véli, hogy ő egy ragyogó királyné lesz, aki Vilmossal együtt „üdvözlendő változásokat” fog hozni. 

Giovanna Fletcher, Tom Fletcher zenész felesége azt mondta, hogy a walesi hercegnét igazságtalanul távolságtartóként, nem hivatalosan „a királyi család vezető lányaként” jellemzik.

Teljes szívű. Úgy gondolom, hogy olyan királyné lesz, aki igazán meghallgatja az embereket, aki odafigyel, aki nagyon tisztában van a történésekkel. Nem érzem úgy, hogy ez egy „mi ellenük” helyzet lenne. Úgy gondolom, hogy [a walesi herceg és hercegné] teljesen tisztában vannak a helyzettel. Társadalomként együtt kell működnünk, hogy ez a változás megvalósuljon, és szerintem ők ezt megértik. Megértik a dolgokat. Ezért úgy gondolom, hogy ez egy üdvözlendő változás lesz

– mondta. 

Vilmos és Katalin a családjukra koncentrálnak

Katalin remisszióban van, és vannak olyan híresztelések, hogy ő és Vilmos 2026. július 4-én az Egyesült Államokba repülnek, hogy megünnepeljék az Egyesült Államok függetlenségi nyilatkozatának 250. évfordulóját. A pletykált külföldi utazás jelzi, hogy Katalin egészsége tovább javul, de azt is, hogy nagyon jó kapcsolatban van Melania Trumppal, akinek férje, Trump elnök nyilvánosan és magánemberként is nagy rajongója Katalinnak és férjének. 

De bár Harry herceg és Meghan Markle árnyéka nagy, különösen mivel Harry több időt szeretne tölteni az Egyesült Királyságban, és nyilvánosan kéri a megbékélést, Katalint ez nem zavarja túlságosan, állítják. A Wales-ek és a Sussex-ek között egyáltalán nincs kapcsolat, és a leendő király és királyné boldognak tűnik így, különösen Katalin rákdiagnózisa és kemoterápiája okozta zűrzavar és gyász után. 

A The Times királyi ügyekkel foglalkozó vezető újságírója, Kate Mansey a ma megjelent, a walesi hercegnéről szóló hosszú cikkében így fogalmazott: 

Harry herceg nem áll kapcsolatban Vilmossal. Miután többször is támadta testvérét és sógornőjét, aligha meglepő, hogy Vilmos és Katalin inkább a saját gyermekeik nevelésére koncentrálnak.

Majd hozzátette: 

Ha Katalin tanult valamit a rákkal való küzdelemből... akkor tudja, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy Harryvel foglalkozzon

 - olvasható a Daily Mail cikkében.  

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.