RETRO RÁDIÓ

„Istenem az a gödröcske” - Büszkén mutatta meg Dér Heni tündéri kislánya karácsonyi fotóját

K. C.
Szerző
K. C.
Létrehozva2023. 12. 20. 17:00

Ennél cukibbat ma már nem fogsz találni.

Dér Heni családja idén júliusban vált teljesség, amikor is megszületett a második gyermeke. A kicsi a Blanka nevet kapta, és az érkezése után azonnal az ujja köré csavarta a családtagjait. 

Dér Heni / Fotó: Bors

Mint az már ismert Dér Heni egy talpra esett belevaló csaj, aki ráadásul él-hal gyermekeiért. A világot is képes lenne megmozgatni értük, így nem is csoda, hogy maga vállalkozott a karácsonyi képek elkészítésére. 

Nem is habozott Heni kiválasztotta az általa legszebb karácsonyi dekorációkat, amiből pillanatok alatt megalkotta a tökéletesen hangulatos környezetet a fotózáshoz. Blanka pedig egyenesen imádta, hogy anyukája figyelmének a középpontjában sütkérezhet. A pici lány már most fotógén, elképesztően cuki és bárkit képes lenne elvarázsolni egyetlen mosolyával. 

„Idén egyedül oldottam meg Blanka karácsonyi fotózását... Ha kíváncsi vagy, hogyan készült a fotó, lesd meg a videót...” - részletezte Dér Heni, akinek a karácsonyi fotózásáról készült videóját ide kattintva tekintheted meg. 

„Istenem az a gödröcske ott az állán! Hát tuti egész nap azt puszilgatnám”

„Nagyon gyönyörű kislány”

„Jujjj de szépp kislány”

„Tündér szép mamának, kedves apának, gyönyörű gyermekeivel, Boldog Karácsonyi Ünnepeket!”

- írták az elolvadt rajongók.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.