5 éve

Fia születik a magyar sztárpárnak!

A népszerû énekes elmondta: a gyönyörû színésznõ biztos benne, hogy fiúgyermeknek ad majd életet.

Gyümölcsözőnek bizonyul Földes Eszter és Lovasi András szerelme: a Kiscsillag zenekar új albumát bemutató színházi előadást, a Semmi konferenciát közösen hozták létre. A szín­padon is nagyszerűen működik együtt a házaspár.

"Én vagyok kettőnk közül a jóval idősebb, de nekem is új és érdekes az, hogy olyan társam van, aki egyben alkotótárs is – amiből a hétköznapokban adódnak nehézségek is, de alapvetően klassz érzés"- kezdte az énekes a Borsnak.

"A munka és a magánélet szétválasztására nem törekszünk tudatosan, maguktól helyrebillennek a dolgok. Ha például közösen próbálunk, akkor utána az autóban még fél órán át arról van szó, míg vissza­zökke­nünk ma­gunkba, ennek van egy természetes dinamizmusa" - folytatta a színésznő, aki már most biztos benne: gyermekük kék szemű lesz és fiú.

Nagyon klassz gyerekünk lesz. Eszternek határozott képe van arról, hogy miként lesz egy gyerekből normális felnőtt. Szerintem azért lehetnek meglepetések, sokféle gyerek van, és nem mindenkire lehet ugyanazt a receptet ráhúzni.

Az viszont biztos, hogy egy gyereknek az a legfontosabb, hogy a szüleit ne tétova, bizonytalan alakoknak lássa, hanem olyanoknak, akik pontosan tudják, mit és hogyan akarnak csinálni, és ké­pesek szeretettel teli légkört biztosítani neki. Ezenfelül az, hogy szigorú vagy kevésbé szigorú a szülő, teljesen mindegy" - mondta Lovasi.

Ez is érdekelhet

origo.hu

Ezt gondolja a párkeresésről a magyar szépségkirálynő, aki egyedül maradt a féléves kisbabájával

origo.hu

Hosszú utat tett meg: már Nógrádban jár a svájci farkas

borsonline.hu

Komoly következményei lehetnek annak, amit Ambrus Attila csinál

vg.hu

Svájc nem érti, hogy kerültek a katonai járművei Ukrajnába

ripost.hu

Szombat este egy órára leáll az élet a Földön

mandiner.hu

Kiderült: ezért nincs sok esélye a nagy ukrán ellentámadásnak

travelo.hu

Felhőkarcoló méretű aszteroida közelít a Földhöz

ripost.hu

„Tényleg olyan az életem, mint egy diliház” - elképesztő, amit Ambrus Attila csinál

ripost.hu

„Rémálmaim vannak róla” – 114-szer szúrta meg osztálytársa a 13 éves kislányt, megtörten nyilatkozott a gyászoló család

mindmegette.hu

Játssz és Nyerj! Húsvéti finomságokkal és sütésre kész hírességekkel érkezik az Ide süss! legújabb évada(x)

Iratkozzon fel a Ripost hírlevelére!
Sztár, közélet, életmód... a legjobb cikkeink első kézből!
Ingatlanbazar.hu - Gyors. Okos. Országos
-

További cikkek

FÜLES

Voltak előjelei Peller Annáék válásának: utcán ordítoztak egymással

FÜLES

Megszólalt a zenésztárs, kitálalt L.L. Junior terveiről

FÜLES

Vigyázzon mindenki! Csalók élnek vissza Szinetár Dóra nevével

FÜLES

Nem így tervezték: Fény derült Kulcsár Edina titkára

FÜLES

Óriási bejelentés: apuka lesz a népszerű magyar színész

FÜLES

Máris rátalált a szerelem Kollányi Zsuzsira? Azt pletykálják, ő lehet a párja

FÜLES

Retteg a brit királyi család: már senki sem mer Harryékkel beszélni

FÜLES

Nem csitul a botrány: Mischinger Péter videóban válaszolt Szorcsik Viki vádjaira