RETRO RÁDIÓ

Sosem találod ki, ki játssza a magyar himnuszt a Forma 1-en

Sosem találod ki, ki játssza a magyar himnuszt a Forma 1-en
BDF
Szerző
BDF
Létrehozva2016. 07. 20. 23:48

Óriási megtiszteltetés érte az apró virtuózt. Még csak 13 éves, de máris felnõtteknek való feladatot bíztak rá. A Virtuózok produkció jóvoltából õ játszhatja el a Himnuszt július 24-én a Forma 1 Pirelli Magyar Nagydíj fõnapján.

Noha Boros Misinek már van tapasztalata hasonló rendezvények kapcsán, mégis izgalommal és örömmel várja a fellépést.

„Nagyon örültem neki, ugyanis hatalmas Forma egy rajongó vagyok, és így lehetőségem is lesz arra, hogy életemben először élőben is megnézhessek egy futamot.” – mesélte lelkesen Misi a %RIPOST%-nak, aki azt is elárulta nekünk, ki a kedvenc pilótája.

Nálam Hamilton a favorit. Remélem, hogy személyesen is találkozhatok majd vele.

Azt mondták, lesz rá lehetőségem, hogy beszélhessek vele, autogrammot kaphassak tőle.”

Noha az ifjú tehetség egy három hetes nyelvkurzus idejére Nagy-Britanniába költözött, egy percig sem hanyagolja a gyakorlást.

Rengeteget zongorázom. Ma is játszottam egy iskolai fellépésen, és egyébként a szobámban is van egy saját hangszerem, amin bármikor tudok gyakorolni.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.