RETRO RÁDIÓ

Halálos beteg kisfiuk kedvéért korábban házasodtak össze a szülők

Halálos beteg kisfiuk kedvéért korábban házasodtak össze a szülők
Gaál József
Szerző
Gaál József
Létrehozva2019. 11. 29. 20:00

Kevés meghatóbb dolog van ennél, amit egy szülő a gyermeke boldogságáért megtehet.

Az Angliában élő Hannah Colishaw és párja, Henry Matthews bő hat hónappal előrehozták házasságkötésük időpontját, mert három gyermekük közül a középső gyógyíthatatlan rákbeteg, és valószínűleg nem élte volna meg azt, hogy szülei egybekelnek, ha jövőre tartják meg a menyegzőt – írja Fox News.

(facebook)

A 8 éves Ethant még 2016-ban diagnosztizálták agydaganattal. A fiúcska akkor több életmentő műtéten és kemoterápián is átesett, aminek hatására az orvosok 2017 januárjában gyógyultnak nyilvánították. Sajnos a daganatos betegség azonban idén év közepén kiújult és megtámadta a Ethan gerincét, és az állapota hihetetlenül leromlott. A szakemberek szerint a fiú már nem biztos, hogy megéli a szilvesztert.

A hír hatására a megtört szülők gondolkodás nélkül előrehozták az esküvőjük időpontját, mert mindenképp szerették volna, hogy mindhárom gyermekük ott legyen a szertartáson.

„Valamikor jövő nyáron szerettünk volna egybekelni, de a lesújtó hírek miatt azonnal előrehoztuk az időpontot. A családunk és a barátaink is mindent megmozgattak, hogy az esküvő csodálatos legyen, még így kutyafuttában is. Nagyon megható volt, hogy mindhárom gyermekem ott állhatott az oltárnál. Sose felejtem el azokat a pillanatokat, amíg élek.”

-fogalmazott SWNS hírügynökségnek a Hannah Colishaw.

(Az esküvőről készült megható képeket erre linkre kattintva nézheti meg.)

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.