Jókora meglepetés született a rövidpályás gyorskorcsolyázók montreali állomásán.

Óriási volt a pánik, horrorsérülés a magyar bajnokságban

Súlyos sérülést történt a rövid pályás gyorskorcsolyázók országos bajnokságán.

Felkavaró vallomás: gyógyszerfüggővé vált Liu Shaolin volt szerelme

Elise Christie súlyos depresszióba esett.

Elise Christie súlyos depresszióba esett, miután szakított vele a magyar gyorskoris.

Befejezi pályafutását az olimpiai bajnok magyar sportoló

Knoch Viktor mentálisan fáradt el. Egyetlen bánata, hogy nem sikerült Európa-bajnoknak lennie.

Sztárok védték meg a 444 által megalázott Liu Shaolin Sándort

Az FTC olimpiai bajnokai, sportolói, edzői, sportvezetői kiállnak az olimpiai bajnok klasszis mellett.

Olyan történt Liu Shaolinnal, mint még soha

Hidegzuhany a szófiai vébén.

Hidegzuhany a szófiai vébén. Olimpiai bajnokunkat mindhárom távon kizárták a versenyből. Egyéni érem nélkül maradt a magyar csapat.

Hosszú hónapokat vártak erre Liu Shaolinék

Pukkantak a pezsgők, hosszú hónapokat vártak erre Liu Shaolinék

Az olimpiai bajnok magyar gyorskorisok végre kibontották a Usain Bolttól kapott pezsgőket.

Történelmi sikert arattak a magyar gyorskorisok

A mieink nyerték a vk-sorozatot.

A magyar férfi váltó lett a rövid pályás gyorskorcsolyázók világkupa-sorozatának összetett győztese. Ez korábban még nem sikerült a mieinknek.

Testvérpárbaj? Liu Shaoang így küzdött a fivérével

Totális magyar siker az Eb-n.

Totális sikert hozott a Liu testvérek párbaja szombaton a hollandiai Dordrechtben zajló rövidpályás gyorskorcsolya Eb-n.

Történelmi magyar diadal, erre még nem volt példa

A Liu testvérek olyan sikert arattak szombaton, amire még nem volt példa.

Parádés siker, kettős magyar győzelem az Eb-n

Liu Shaolin Sándor és Liu Shaoang szenzációs teljesítménnyel rukkolt elő az Európa-bajnokságon.

Megsérült a magyar sport világsztárja

A lehető legrosszabbkor ütött be a krach.

A lehető legrosszabbkor ütött be a krach Liu Shaolin Sándornál. Történelmi tettre készült a napokon belül kezdődő Európa-bajnokságon, vajon így is sikerül a bravúr?

Sosem találod ki, mire vágyik Liu Shaolin

Sosem találod ki, mire vágyik Liu Shaolin Sándor

Az olimpiai bajnok gyorskorcsolyázó akar lenni a befejező emberek királya.

Az olimpiai bajnok gyorskorcsolyázó akar lenni a befejező emberek királya. Salt Lake Cityben újabb lépést tett ennek irányába.

Váratlan helyről kapott kijózanító pofont Liu Shaolin

Váratlan helyről kapott kijózanító pofont Liu Shaolin Sándor

Az olimpiai bajnok gyorskorcsolyázóra a családja szólt rá, hogy végre szedje össze magát. Kanadában már hősként küzdött a világbajnok sportoló.

Csodálatos magyar sikeren ámult a világ, amíg te aludtál

Liu Shaolinék világcsúccsal győztek Calgaryban. Liu Shaoang egyéniben aranyat nyert 1000 méteren.

Liu Shaoang egyéniben aranyat nyert 1000 méteren a rövidpályás gyorskorcsolyázók világkupa-sorozatának Calgaryban rendezett idénynyitóján

Kínzó fájdalmakkal kellett kórházba vinni a magyar olimpiai bajnokot

Liu Shaolin Sándor betegen is helytállt Calgaryban.

Liu Shaolin Sándor elképesztő akaraterővel visszatért a jégre, és betegen is helytállt Calgaryban.

Szupercsapat épül Magyarországon, világsztárt honosítottak

Letette az állampolgársági esküt az egyéni olimpiai ezüstérmes. Jövőre már magyarként versenyezhet.

Itt a vége: búcsút int a sportnak a világbajnok sztár

Rengeteg érmet nyert.

A 28 éves sportoló számos világbajnoki érmet nyert pályafutása alatt. Az egyetlen aranyát 2016-ban 1500 méteren szerezte.

Milliós ajánlatokkal bombázzák a téli olimpia magyar hőseit

A színészkedést is kipróbálnák.

Liu Shaolinék hamarosan az egyik hazai tévésorozatban is felbukkanhatnak.

Átverték a téli olimpia magyar hőseit, de nem hagyják magukat

Liu Shaolinék utánajárnak a dolognak.

Usain Bolt poénból beígért pezsgője még nem érkezett meg. Liu Shaolinék utánajárnak a dolognak.

Remek hírt kaptak Liu Shaolinék, hónapok óta erre vártak

Végre hosszabb ideig pihenhetnek az olimpiai bajnok hősök. A válogatott edzője nem akarja őket túlhajszolni.

Végre hosszabb ideig pihenhetnek az olimpiai bajnok hősök.