Fucsovics lemondta a páros meccsét, ez az oka

A magyar játékos a pénteki egyes mérkőzésére koncentrál.

OLDALVONAL

Váratlan bejelentés, visszavonul a sportág egyik legjobbja

A jövő évi lesz az utolsó szezonja a profi teniszezők között a 46 éves Leander Paesnak, aki férfi párosban és vegyespárosban összesen 18 Grand Slam-bajnoki címet nyert karrierje során.

Hihetetlen magyar siker Kínában, Babos Timi újra világbajnok

Túl van minden nehézségen. Sorozatban harmadszor is trófeát nyert legjobb teniszezőnőnk a WTA évzáró döntőjében.

Méltatlan helyzetbe került a magyar sztár Wimbledonban

Szerencsére ez is belefért. Győzelemmel kezdtek Babos Timiék a párosok versenyében, pedig nehéz volt a felkészülés.

Váratlan, Babos Tímea Fucsovics Mártont kritizálta

A Roland Garros vegyes párosainak nyolcaddöntőjében 6:0, 6:4 arányban kapott ki a magyar páros a Csang Suaj, Peers kettőstől.

Ámul a világ, új magyar sztár született

Óriási nemzetközi sikert aratott Adri. Babosék veresége ellenére is van mit és kit ünnepelnünk az Austrlian Openen.

OLDALVONAL

Babos óriási esélye, magyar teniszező ilyet még sosem tett

A sportoló francia partnerével nagyon könnyen jutott be az ausztrál döntőbe.

Óriási magyar siker született, amíg te aludtál

Babos Timit ma nem kell majd ringatni, hogy elaludjon. Nagyüzem Melbourne-ben.

Sosem volt még ilyen menő Babos Timi

Karriercsúcsot ért el a teniszező párosban.

Babos majdnem elsírta magát, így búcsúzott

A szettelőny és a meccslabda sem volt elég, pedig Timi mindent megtett a sikerért.

Bejött a nagy húzás, érik a magyar világszenzáció

Újabb bravúrral a siker kapujában. Már csak egy lépés a Grand Slam-győzelem Babos Timiék számára.