CÍMKE: 'páros'

Fucsovics lemondta a páros meccsét, ez az oka

A magyar játékos a pénteki egyes mérkőzése miatt mondta le a csütörtöki páros meccsét.

Hihetetlen magyar siker Kínában, Babos Timi újra világbajnok

Sorozatban harmadszor is trófeát nyert legjobb teniszezőnőnk a WTA évzáró döntőjében.

Méltatlan helyzetbe került a magyar sztár Wimbledonban

Méltatlan helyzetbe került sztárunk Wimbledonban

Szerencsére ez is belefért. Győzelemmel kezdtek Babos Timiék, pedig nehéz volt a felkészülés.

Szerencsére ez is belefért. Győzelemmel kezdtek Babos Timiék a párosok versenyében, pedig nehéz volt a felkészülés.

Váratlan, Babos Tímea Fucsovics Mártont kritizálta

A Roland Garros vegyes párosainak nyolcaddöntőjében 6:0, 6:4 arányban kapott ki a magyar páros.

A Roland Garros vegyes párosainak nyolcaddöntőjében 6:0, 6:4 arányban kapott ki a magyar páros a Csang Suaj, Peers kettőstől.

Ámul a világ, új magyar sztár született

Óriási nemzetközi sikert aratott Adri. Babosék veresége ellenére is van mit és kit ünnepelnünk az Austrlian Openen.

Óriási magyar siker született, amíg te aludtál

Babos Timit ma nem kell majd ringatni, hogy elaludjon. Nagyüzem Melbourne-ben.

Babos Timit ma nem kell majd ringatni, hogy elaludjon. Nagyüzemet tart Melbourne-ben a címvédésre törő magyar teniszezőnő.

Babos majdnem elsírta magát, így búcsúzott

A szettelőny és a meccslabda sem volt elég, pedig Timi mindent megtett a sikerért.

Bejött a nagy húzás, érik a magyar világszenzáció

Újabb bravúrral a siker kapujában.

Újabb bravúrral a siker kapujában. Már csak egy lépés a Grand Slam-győzelem Babos Timiék számára.