ifjúsági olimpia

15 találat
SPORT

Óriási sikert ért el a magyar sportolónő az ifjúsági olimpián

Nagy Laura és a kanadai Nathan Young aranyérmet nyert a curlingesek vegyes páros versenyében szerdán, a Lausanne-ban zajló téli ifjúsági olimpia utolsó versenynapján.

Méltó utódok: Hosszú Katinkáék is büszkék az ifi olimpia hőseire

Jó helyzetben van a magyar sport, feltörekvő tehetségekből szerencsére nincs hiány. A jövőbeli világesemények pedig róluk szólhatnak.

Eltört a mécses: Egerszegi Krisztina elsírta magát boldogságában

Az ötszörös olimpiai bajnok önmagát látta meg Késely Ajnában, aki három aranyat nyert az ifjúsági olimpián.

OLDALVONAL

Sikeres zárás, Milák Kristóf még egyszer villant

Minden idők legjobb szereplésével térnek haza a magyar sportolók Argentínából.

OLDALVONAL

Véget ért az ifi olimpia, így végzett a magyar csapat

Jól szerepeltek a mieink az Argentínában rendezett viadalon. Az utolsó előtti napra is maradt magyar érem.

Magyar szenzáció az ifi olimpián, hajszálon múlt az újabb aranyérem

A gátfutó Huller Dániel 58 századdal kapott ki japán riválisától. A magyar küldöttség 12 arany-, 7 ezüst- és 4 bronzérmet nyert eddig.

NAPI TUTI

Minket csodál a világ, folytatódott a magyar éremeső

Már 22 medálnál tart a magyar csapat.

Káprázatos magyar sikerrel folytatódott az ifi olimpia

Endrész Klaudia egyetlen centiméterrel maradt le az aranyról. A magyar küldöttség már 21 éremnél tart Buenos Airesben.

Lenyomják a világot, szenzációs magyar sikerek az ifi olimpián

Szombaton is halmozták az érmeket a magyar versenyzők a nyári ifjúsági olimpián, Buenos Airesben.

Szenzációs sikerek, Késely és Milák lenyűgözi a világot

Parádés teljesítményt nyújtanak a magyar sportolók a nyári ifjúsági olimpián, Buenos Airesben.

Exkluzív fotók, itt az új magyar úszóbajnok

A 17 éves Késely Ajna lehet a következő Egerszegi Krisztina. A szupertehetség miatt nagyon sokszor felcsendült már a Himnusz a versenyeken.

Újabb magyar aranyérem, remekelnek a fiatalok

Pazar teljesítményt nyújtanak a magyar sportolók az Argentínában zajló ifjúsági olimpián.

OLDALVONAL

Hatalmas siker, meghódítja a világot a magyar úszólány

Jól teljesítettek a magyar versenyzők az ifjúsági olimpia negyedik napján.

Õk az olimpia legnagyobb magyar sztárjai

Fiatal sportolóink már az előző két nyári ifjúsági olimpián is termelték az érmeket. Most is érdemes lesz figyelni a magyar csapatra.