Megvan a fotó, cenzúrázták Hosszú Katinkát

Az Iron Lady már az olimpiát is szóba hozta a magyar úszóbajnokságot követően. A kétszáz és a négyszáz vegyes biztos pont nála.

TÜZELŐÁLLÁS

Óriási meglepetéssel ért véget a magyar úszóbajnokság

100 pillangón Szabó Szebasztián nyert, Kenderesi Tamást, Milák Kristófot és Cseh Lászlót is megelőzte. Az utolsó napra is maradt egy országos csúcs.

TÜZELŐÁLLÁS

Reagált a szövetség az újabb úszóbotrányra

Az elnökség támogatta Wladár Sándor javaslatát, így a jövőben nem lehet megkerülni a MÚSZ-t. Ezentúl a versenyzők eredményessége lesz a döntő faktor.

TÜZELŐÁLLÁS

Botrány a magyar úszóknál, kitálalt Verrasztó Dávid edzője

A háromszoros Európa-bajnok magyar úszó nem volt hajlandó nyilatkozni, Molnár Ákos viszont igen. Az elnök szombatra ígért választ.

TÜZELŐÁLLÁS

Erre senki nem számított: meglepő nyilatkozatot adott Cseh László

A klasszis úszó randevúról és szerelemről beszélt, miután aranyérmet nyert az országos bajnokságon. A 33 éves sportolót ellenfele is méltatta.

OLDALVONAL

Nagyon megviselte Cseh Lacit, hogy többen is megelőzték

Az olimpiai ezüstérmes úszó a negyedik helyen végzett 200 pillangón a debreceni ob első napján.

OLDALVONAL

Vészjósló üzenet, ez várhat Hosszú Katinkára

A háromszoros olimpiai bajnok úszónő idén még nem versenyzett.

TÜZELŐÁLLÁS

Kitört a botrány, társaik vették fel a szexelő úszókat Debrecenben

Az úszósportban egymást érik a szexbotrányok, most ráadásul a versenytársak is hibáztak.