CÍMKE: 'debreceni országos bajnokság'

Megvan a fotó, cenzúrázták Hosszú Katinkát

Az Iron Lady már az olimpiát is szóba hozta a magyar úszóbajnokságot követően.

Óriási meglepetéssel ért véget a magyar úszóbajnokság

100 pillangón Szabó Szebasztián nyert, Kenderesit, Milákot és Cseh Lacit is megelőzte.

Reagált a szövetség az újabb úszóbotrányra

Az elnökség támogatta Wladár Sándor javaslatát, így a jövőben nem lehet megkerülni a MÚSZ-t. Ezentúl a versenyzők eredményessége lesz a döntő faktor.

Támogatták Wladár Sándor javaslatát, így a jövőben nem lehet megkerülni a MÚSZ-t. Ezentúl a versenyzők eredményessége lesz a döntő faktor.

Botrány a magyar úszóknál, kitálalt Verrasztó Dávid edzője

A háromszoros Európa-bajnok magyar úszó nem volt hajlandó nyilatkozni, Molnár Ákos viszont igen.

Meglepő nyilatkozatot adott Cseh László

A klasszis úszó randevúról és szerelemről beszélt, miután aranyérmet nyert az országos bajnokságon. A 33 éves sportolót ellenfele is méltatta.

Nagyon megviselte Cseh Lacit, hogy többen is megelőzték

A negyedik helyen végzett.

Az olimpiai ezüstérmes úszó a negyedik helyen végzett 200 pillangón a debreceni országos bajnokság első napján. Nem adja fel a klasszis.

Vészjósló üzenet, ez várhat Hosszú Katinkára

A háromszoros olimpiai bajnok úszónő idén még nem versenyzett. Az úszókapitány szerint ott lesz az ob-n.