Létrehozva: 2017.04.20.

Meglepetés? Így reagált Hosszú Katinka a vereségekre

Hosszú Katinka öt számban indult az úszók debreceni országos bajnokságának szerdai nyitónapján.

Hosszú Katinka az első nap mind az öt női versenyszámban rajtkőre állt, de valamennyiben legyőzték – 200 mellen ezüstérmes lett, 1500 gyorson és 200 háton bronzot szerzett, 50 gyorson negyedikként, 200 pillangón pedig nyolcadikként zárt.

A háromszoros olimpiai bajnok klasszis a Facebookon emlékezett meg a nyitó napról:

"Megy a munka keményen! Azt hiszem látszik is az arcomon... Tegnap nem posztoltam a döntők után, de majd ma pótolom az érmes képet."

Habár Hosszú Katinka eredményei meglepetésként hatnak, más a terheltségi állapota, edzésből érkezett a versenyre, illetve sorozatos viadalok után állt rajthoz.

Legutóbb a 2014-es országos bajnokságon indult nagymedencében. Az akkori viadalt júliusban, a felkészülés hajrájában rendezték, nem véletlen, hogy Katinka csúcsformában úszott, valamennyi versenyszámban rajtkőre állt, és nyolc aranyéremmel zárt.

Váratlan hír Oroszországból, ez mindent meg fog változtatni

Több százezer ukrán került nagy bajba: itt van Zelenszkij újabb felháborító döntése