RETRO RÁDIÓ

Közel 5 kilós a bébi, aki 3 perc alatt született egy autóban!

Közel 5 kilós a bébi, aki 3 perc alatt született egy autóban!
Nagy Dávid
Szerző
Nagy Dávid
Létrehozva2015. 07. 19. 21:01

Felrobbantotta a netet annak a párnak a videója, akik útban a kórház felé, autójukban segítették világra harmadik gyereküket. Íme, a megdöbbentõ részletek az azóta világhírûvé vált videóról!

Már csak 10 perc autóútra volt a texasi pár, Lesia és Jon Pettijohn a szülészettől, amikor a kismama felkiáltott:

Úristen! Elfolyt a magzatvíz!

A gondos - vagy inkább hírnévkereső? - férj számított rá, hogy nem érnek be a klinikára, és rögzített egy GoPro kamerát a lábánál, mely oldalról mutatja állapotos feleségét. A szülés pillanatokon belül meg is indult, épp hogy csak arra maradt idő, hogy kikapcsolják Lesia biztonsági övét, úgy, ahogy letolják a nadrágját - és a bébi 3 perc múlva már fel is sírt. A videó azóta bejárta a világot, két nap elteltével már négymillió felett járt a nézettsége.

Tele meglepetéssel...

Hogy a csecsemő mérete átlag feletti, még az alsó állásból vett videóról is sejthető. Mint kiderült, az újszülött Josiah 4620 grammal jött világra - szinte hihetetlen, hogy percek alatt, bármi segítség nélkül, ilyen könnyedén kicsusszant! A pár egyébként a születésig nem akarta tudni gyereke nemét, így döntöttek korábbi két gyerekük születésekor is, akik mindketten kislányok, ezért is érthető, amikor az anya a videón boldogan felkiált: "Fiú lett! Fiú lett!" - vagyis a megható videón az a pillanat is látszik, amikor egy édesanya először tudja meg, hogy kisfiúnak adott éppen életet.

"Legközelebb azonnal rohanok!"

Mint arról a texasi The Facts beszámol: a pár a születés után azonnal folytatta útját a szülészethez, ahol közölték az orvosokkal: a szülés rendben lefolyt, nélkülük... Természetesen az orvosok megtisztogatták a bébit, ellátták az édesanyát - közel egy hét elteltével mindketten jól vannak.

Bár a család most élvezi a nagy nyilvánosságot és a rengeteg gratulációt, biztatást, amit kapnak, Lesia azt nyilatkozta, soha többet nem szeretné átélni ezt az élményt. "Ha lesz még gyerekünk, biztos vagyok benne, hogy az első összehúzódáskor azt mondom: induljunk azonnal! Nagyon szeretem ezt a szülészetet, ahol mindhárom gyerekem születésekor elláttak, legközelebb azt szeretném, hogy ott induljon meg a szülés... Az első apró jel után rohanni fogok hozzájuk!" - tette hozzá nevetve.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.