16°C
30°C

Gáspár névnapja

RETRO RÁDIÓ

Gyalázat, ilyen ez év csalása a focipályán - Videó

Gyalázat, ilyen ez év csalása a focipályán - Videó
acf
Szerző
acf
Létrehozva2016. 12. 27. 21:43
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Ripost

Olyan ütemkéséssel homorított a Hull City játékosa a Manchester City ellen, hogy garantáltan elröhögöd magad. Sem a rúgásért, sem a szimulálásért nem jött sárga.

Az év műesését mutatta be az egyiptomi Ahmed El Mohamady, a Hull City játékosa. A játékost kétségtelenül eltalálták, de az eset kapcsán bemutatott műesést valószínűleg párszor le fogják vetíteni a szilveszteri bakiparádéban.

A találkozón egy térdmagasságban szálló labdát próbált továbbjátszani Ferdaninho a Hull City-Manchester City meccsen. A játékos azonban elkésett, a labdát hamarabb rúgta el Ahmed El Mohamady, akinek így Fernandinho a sípcsontját találta el. Nem nagyon, csak kicsit, és egyáltalán nem szándékosan.

A bíró sem a rúgásért, sem a műesésért nem adott lapot, bár ez a rossz színházi előadás megért volna egy sárgát. A találkozót magabiztosan 3-0-ra nyerte a Manchester City.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.