RETRO RÁDIÓ

Mikulásként vetkőzött a tetovált focista szexi barátnője

Mikulásként vetkőzött a tetovált focista szexi barátnője
sk
Szerző
sk
Létrehozva2015. 12. 28. 07:42

Nem mindennapi látvány fogadta karácsonykor a párizsi focistát. Gregory van der Wiel barátnõje észbontó videóval kedveskedik nekünk (is).

Gregory van der Wiel szexi barátnőjének csupasz melleit nem csak a holland focista láthatja.

A Paris Saint-Germain holland focistájának kedvese már korábban levetkőzött a Sport Illustrated magazinnak, Stephanie Bertram Rose akkor sem szégyellte ledobni melltartóját.

A szexi modell most karácsonyi videót készíttetett magáról, melyen mikulássapkában és fehérneműben táncol. Néhol már-már mintha,  lekapná magáról a bugyit is... A videó  csillagos ötös.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.