Létrehozva: 2017.07.29.

Aranycsata élőben, percről percre a magyar-horvát pólómeccs

Negyedik világbajnoki címéért harcol a magyar férfi vízilabda-válogatott. A margitszigeti fináléba a szerbeket vártuk, helyettük a horvátok jöttek. Märcz Tamás együttese könnyû úton jutott el idáig, ellentétben a horvátokkal. A hazai pálya mindenképpen mellettünk szól, kövesd velünk élõben az eseményeket! Hajrá Magyarország!

4. negyed

32. p.: Horvátország a világbajnok. Egy másodpercig sem vezettünk... (6-8)

31. p.: Ezzel eldőlt, Varga Dénes nem mer lőni, Vámos fölé pattintja.

30. p.: Vámos horvát megfelelője, Sandro Sukno lőtt bombagólt. (6-8)

30. p.: Vámos Márton visszalőtt minket a meccsbe. (6-7)

28. p.: Vámos Márton góljával kezdtük az utolsó rohamot. (5-7)

27. p.: Ez volt a kegyelemdöfés? Sandro Sukno növelte a horvát előnyt. (4-7)

25. p.: 8 percünk maradt. Az első támadásunkat Marko Bijac védte.

3. negyed

22. p.: Újabb magyar kézről pattant Nagy Viktor kapujába a labda. Ezúttal is Javi Garcia. (4-6)

21. p.: Hosszú szünet után horvát gól. Javi Garcia lövése blokkról pattant be. (4-5)

20. p.: Megvan az egyenlítés 0-4-ről. Manhercz Krisztián előnyből talált be. (4-4)

18. p.: Megvan az első magyar emberelőnyös gól. Erdélyi Balázst lehet ünnepelni. (3-4)

2. negyed

15. p.: Nagy Viktor és a védelem remekelt a negyedben, melyben csökkenteni tudtuk a hátrányt.

11. p.: Elkezdtünk védekezni, Török Béla pedig csökkentette a hátrányt. (2-4)

9. p.: Na végre, Vámos Márton bombázott a kapuba. (1-4)

1. negyed

8. p: A negyedik Nagy Viktor kezéről csorog be, Marko Macan az első gólját szerezte a vébén. (0-4).
Mi nem szereztünk gólt a negyedben.

5. p.: Ez kezd rossz lenni. Ezúttal a spanyol származású Javi Garcia volt eredményes. (0-3)

2. p.: Emberelőnyből növeli Horvátország az előnyét, Luka Loncar talált be. (0-2)

1. p.: Horvát labdaszerzés után Sandro Sukno szerez vezetést a vendégeknek. (0-1)

1. perc: A mieink hozzák el a labdát.