
„Szégyen ez a sírás" - bohócoknak nevezte a Real Madrid sztárjait a modell
Kínkeserves győzelmet aratott vasárnap a világ talán legnépszerűbb csapata. A Real Madrid a 98. percben egy 11-essel verte a Rayo Vallecanót, ami után kemény kritikákat kaptak a sztárcsapat futballistái.
A Real Madrid házigazdaként 2-1-re nyert a Rayo Vallecano ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának vasárnapi játéknapján. A királyi gárda csak a hosszú ráadás utolsó pillanatában, büntetőből szerezte meg a győztes gólt. A 98. percben Nobel Mendy szabálytalankodott Brahim Díazzal szemben a tizenhatoson belül, ezért a házigazdák büntetőt lőhettek, amit Kylian Mbappé két perccel később értékesített. Ráadásul a Rayo Vallecano a nyolcvanadik perctől emberhátrányban futballozott, majd Mbappé gólja után még egy Rayo-játékos piros lapot kapott.

A Rayo futballistájának, Isi Palazónnak felesége, Marta Soriano a meccs után keményen leszólta a Real Madrid játékosait - írja a Marca.
„Szegénykék, sírniuk kellett, 10 percet hosszabbítottak, az utolsó percben tizenegyeset kaptak, két játékosunkat kiállították... Ez kellett nekik, hogy legyőzzék a Rayót.” - írta Isi felesége, aki posztját egy bohóc képével kísérte, panaszát a „Szégyen!” szóval zárta.
A Real Madrid a második helyen áll, egy ponttal szorul a Barcelona mögé. A Rayo a 17. pozíciót foglalja el.







