RETRO RÁDIÓ

„Magyarország egy sportszerető ország" - Nagy László is részt vett DPK-nagygyűlésen

Létrehozva2025. 09. 21. 11:30

Sportolók is részt vettek szombaton, a Digitális Polgári Körök első országos találkozóján Budapesten.

Nagy László kézilabdázó is részt vett a Digitális Polgári Körök nagygyűlésén, pódiumbeszélgetésen vett részt Szabó Zsófi társaságában. Az esemény előtt a kétszeres Bajnokok Ligája-győztes, egykori magyar válogatott átlövő a Hír TV-nek elmondta, örömmel jön az ilyen eseményekre. 

Fotó:   / Mediaworks

Az ilyen felkérésnek mindig szívesen tesz eleget az ember, és minden, ami sporttal kapcsolatos, azokra vevő vagyok. Magyarország egy sportszerető ország Európa közepén, mindig jó egy telt házas arénában fellépni és szerepelni

 - fogalmazott a 2004-es és a 2012-es olimpián is negyedik helyen végzett kézilabdázó.

Nagy László mellett a sportolók között feltűnt a DPK-nagygyűlésen Berki Krisztián olimpiai bajnok tornász, Görbicz Anita 233-szoros válogatott kézilabdázó és Bárdosi Sándor olimpiai ezüstérmes birkózó.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.