RETRO RÁDIÓ

Ronaldónak elege van, aligha tűri tovább a megaláztatást

ripost
Szerző
ripost
Létrehozva2022. 09. 12. 17:30

Hiába sugall motivációt és elszántságot a Manchester United klasszisa, Cristiano Ronaldo, könnyen lehet, hogy januárban ismét megpróbál dobbantani, amennyiben nem szerzi vissza a helyét a kezdőcsapatban.

A nyári átigazolási dráma után úgy nézett ki, újra megtalálta a motivációját a portugál legenda, Cristiano Ronaldo, akit feltüzelt a rivalizálás és szeretné megmutatni, hogy igenis helye van a manchesteri kezdőcsapatan.

Küzdene Ronaldo, de fogytán a türelme Fotó: AFP

Azonban a Sun értesülései szerint mégse ennyire boldog és elszánt a 37 éves játékos, akinek, ha így marad a helyzete, nem tűri tovább a megaláztatást, és januárban ismét megpróbálkozik a távozással. Ronaldo elvesztette a helyét a kezdőcsapatban, az új edző, Erik ten Hag az angol válogatott Marcus Rashfordot priorizálja a csatár pozícióban. Ronaldo eddig hét tétmérkőzésből mindössze kétszer kezdett, a vörös ördögök pedig ilyenkor mindig kikaptak.

Tavaly nagyon megörültek a játékosok, amikor kiderült, hogy Ronaldo visszatér. Idén viszont nehezményezték, hogy kihagyta az előszezont 

– árulta el egy bennfentes az angol lapnak. Szerinte Ronaldo nem illik bele a United játékképébe, ugyanis túl sokszor lép vissza labdát kérni, emiatt viszont gyakran nem ér már fel a befejezőcsatár pozíciójába.

Az ötszörös aranylabdás legközelebb szeptember 15-én, a Sheriff Tiraspol ellen lép pályára az Európa-ligában.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.