RETRO RÁDIÓ

Hosszú Katinka nem kertelt, erre készül a jövőben

sk
Szerző
sk
Létrehozva2022. 06. 25. 19:40

Az elnök szerint itthon már nem látjuk kedvencünket.

"Én nem hiszem, hogy Katinkát látjuk még itthon versenyezni" - Wladár Sándor, az úszószövetség elnöke mondta ezt azelőtt, hogy Hosszú Katinka a negyedik helyet szerezte meg 400 méteres vegyesúszásban  a vizes vébén. A futam után az éremről lemaradó Katinka elmondta, mire készül a jövőben. Fontos tudni, idén nyáron még lesz egy európa-bajnokság Rómában.

Hosszú Katinka
Fotó: AFP

Nem mondtam le arról, hogy összejön a 100 érem a nagy nemzetközi versenyeken. Négyet még valahogy meg kell szereznem

- mondta Katinka, aki jelenleg 96 medélnál tart, természetesen ez is egyedülálló
A bajnoknő optimistán tekint az Eb elé: "400 vegyesen a döntőben egyedüli európaiként voltam a mezőnyben, ez mindenképp jó jel az Európa-bajnokság előtt."

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.