RETRO RÁDIÓ

Ronaldo, Messi és Neymar egy csapatban játszhat, nagyon érik a világszenzáció

Ronaldo már Manchesterből is menekülne?
vav
Szerző
vav
Létrehozva2022. 02. 16. 08:50
Frissítve2022. 02. 16. 09:20

Dörzsölik a kezeiket a PSG hívei, összeállhat a nagy trió. Egy friss hír olajat öntött a tűzre.

Hetek óta pletykálnak róla, de egy Kylian Mbappéval kapcsolatos friss híradás még közelebb hozta, hogy az ötszörös aranylabdás Cristiano Ronaldo a Paris Saint-Germainnél egy csatársort alkothat Lionel Messivel és Neymarral.

Ronaldónak a PSG kínál egérutatFotó: AFP

Ronaldo a Juventus után a Manchester Unitednél sem találja a helyét. Torinóban a góljai ellenére is megsínylette a csapat a jelenlétét (volt csapattársai szerint rossz hatással volt többek teljesítményére, meg aztán a csillagászati fizetése is nagy terhet jelentett), Manchesterben pedig újabban már a gólokkal is adós. Idén még nem talált a hálóba, hasonlóan rossz - hat meccset számláló - sorozata 2008 óta nem volt. S miután a csapat is gyengén teljesít, a 37 éves portugál világsztár állítólag az egérutat keresi, ami nyáron könnyen Párizsba vezethet. A PSG-nél ugyanis ő lehet a Real Madridhoz tartó Mbappé utóda a csatársorban.

A francia világbajnok a legfrissebb olasz lapértesülések szerint már rég megegyezett a spanyol sztárklubbal. 

Egyes hírek szerint a PSG-nél nem tartóztatott vezetőedzőé, Mauricio Pochettinóé lehet nyáron az MU kispadja, míg Ronaldo ellenkező utat járhat be a francia fővárosba igazolva. Ott mellesleg újra együtt dolgozhat korábbi madridi trénerével, Zinédine Zidane-nal, akit az argentin tréner helyére vizionálnak.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.