A rendőrség megtalálta a telefont, amit Magyar Péter a Dunába dobott

POLITIK
Létrehozva: 2021.02.11.

Bundáztak a magyar focimeccsen? Saját játékosaikra gyanakodnak a klubvezetők

Jól fizető bombameglepetés volt. A korábbi szövetségi kapitány, Várhidi Péter vezetőedző sem tudja hová tenni a történteket.

A Kaposvári Rákóczi FC szerda este a közösségi oldalán jelezte, hogy kezdeményezi a kora délutáni, harmadosztályú Tállya KSE elleni mérkőzése kivizsgálását a Magyar Labdarúgó Szövetségnél és a Szerencsejáték Zrt.-nél is. A nagy múltú, jelenleg NB II-es somogyi csapat előzőleg félidei 2-0-s vezetésről végül 5-3-ra kikapott a harmadosztályú Tállya KSE vendégeként. A kaposvári klub Facebook-oldalát ellepték a szurkolók kommentjei, amelyekből kiderül: szerintük bundáztak a magyar focimeccsen.

„Klubunk tulajdonosa, vezetősége és szakmai stábja elhatárolódik a MOL Magyar Kupa nyolcadik fordulójába lejátszott Tállya KSE–Kaposvári Rákóczi FC mérkőzésen történtektől. A klub vezetősége – a több száz szurkoló véleményét is figyelembe véve – kezdeményezi a találkozó kivizsgálását a Magyar Labdarúgó Szövetségnél és a Szerencsejáték Zrt.-nél. Klubunk vezetősége ezúton is elnézést kér minden Rákóczi-szurkolótól és minden kaposvári polgártól! Ebben a helyzetben nehezen mondjuk ki, hogy hajrá Rákóczi!

- írta ennek kapcsán közösségi oldalán a somogyi egyesület.

A másodosztályú Kaposvár a szünetben 2-0-ra vezetett riválisa otthonában, ám a végül 5-3-mal továbbjutó hazaiak a fordulás után kevesebb mint negyedóra alatt négy gólt szereztek. Ez a meccs volt a kupaforduló legnagyobb meglepetése.

Bunda volt a meccs?
Fotó: m4sport.hu

„Az első félidőben lehetett volna 5-0 vagy 6-0 is az eredmény, aztán a másodikban történt valami megmagyarázhatatlan. Azt nem hiszem, hogy az ellenfél támadt fel, nem akarom őket megbántani, de egy szerény képességű társaság természetesen. Hogy mitől volt az, hogy gyakorlatilag hagytuk őket végigfutni a pályán és gyakorlatilag ellenállás nélkül rugdosták a gólokat, azt most nehéz lenne nekem megmagyarázni, én is csak néztem, egyszerűen nem lehetett mit csinálni velük”

- nyilatkozta a számára is megmagyarázhatatlan történtekről Várhidi Péter vezetőedző, korábbi szövetségi kapitány az M4 Sportnak.

MOL Magyar Kupa, 8. forduló (a nyolcaddöntőbe jutásért):

Tállya KSE (NB III)-Kaposvári Rákóczi FC (NB II) 5-3 (0-2)

origo.hu

Euro 2024: Horvátország-Olaszország összefoglaló

ripost.hu

Weisz Fannit eljegyezték és babát vár: „A hír igaz! Mindkettő!”

borsonline.hu

A kispadon halt meg a skótok szövetségi kapitánya

ripost.hu

Sokkoló videó Varga Barnabásról, egy ország imádkozik a focistáért

magyarnemzet.hu

Spanyolország nincs tekintettel a magyar válogatott érdekére

ripost.hu

Varga Barnabás üzent a kórházból a műtétje után

travelo.hu

Videó: Lángolt az utasszállító vontatója a párizsi repülőtéren

ripost.hu

A házi kedvenceink tudják, mikor halnak meg - szívszorító gesztussal búcsúznak tőlünk

ripost.hu

Balesetet szenvedett, 49 évesen meghalt a népszerű színész

ripost.hu

Kínos lebukás: Óriási kamu Kulcsár Edina és G.w.M rongyrázása

ripost.hu

„Lehet, hamarosan kisbabád lesz” – Vajna Tímea szívszorító üzenetet küldött Gelencsér Timinek

Iratkozzon fel a Ripost hírlevelére!
Sztár, közélet, életmód... a legjobb cikkeink első kézből!
Ingatlanbazar.hu - Gyors. Okos. Országos
-

További cikkek

TÜZELŐÁLLÁS

„Az nyer, aki az első gólt lövi” - Ezért jobbak a magyarok a skótoknál

TÜZELŐÁLLÁS

Tilos a vereség, szerda este minden eldőlhet a németek ellen

TÜZELŐÁLLÁS

Tragikus évforduló: „Roppant fájdalmat élek át" - megszólalt Suhajda Szilárd barátja

TÜZELŐÁLLÁS

Érthetetlenül lassú német orvosok miatt áll a bál, Szoboszlai sem kertelt - videó

TÜZELŐÁLLÁS

Nagy a baj, hordágyon vitték le a magyar válogatott játékosát

TÜZELŐÁLLÁS

Szoboszlai Dominik nem játszhat? Marco Rossi reagált a csapatkapitány állapotára

TÜZELŐÁLLÁS

Anglia fellázadt, döbbenetes, mit művel Southgate az egyik legjobbjával

TÜZELŐÁLLÁS

Kozák Danuta drámája, emiatt bukja az olimpiát a bajnoknő