RETRO RÁDIÓ

Rossz hír, műteni kell a magyar szövetségi kapitányt

Rossz hír, műteni kell a magyar szövetségi kapitányt
mv
Szerző
mv
Létrehozva2019. 05. 10. 21:30

Betegsége miatt nem lehetett ott a divízió 1/A-s jégkorong-világbajnokságon a szakember.

Műteni kell Jarmo Tolvanent, a magyar jégkorong-válogatott szövetségi kapitányát, aki betegsége miatt nem lehetett ott múlt héten a nur-szultani divízió 1/A-s világbajnokságon.

A finn edző a magyar szövetség honlapján elmondta: már elhagyhatta a kórházat, és otthonában tartózkodik.

„Nincs fájdalmam, ezért engedtek haza. Az orvosok sem tudják pontosan, miért lettem rosszul. A következő napokban vizsgálatok lesznek, amelyekkel ki akarnak zárni különböző lehetséges okokat. A közeljövőben műtét is vár rám. Szerencsére nem életveszélyről van szó, de köze van ahhoz a problémához, ami a vébé előtt jelentkezett."

A magyar együttes egy győzelemmel és négy vereséggel – valamint 7–18-as gólkülönbséggel – az ötödik helyen végzett a divízió 1/A-s vb-n.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.