RETRO RÁDIÓ

Hadüzenet a magyar fociban, riválisa szólt be a Fradinak

Hadüzenet a magyar fociban, riválisa szólt be a Fradinak
sk
Szerző
sk
Létrehozva2019. 03. 15. 13:30

Úgy tûnik, a Ferencvárosnak még szoknia kell azt a terhelést, amivel a nemzetközi kupaszereplés jár.

A bajnokságban csak második Vidi focicsapata nyerte a Magyar Kupa negyeddöntőjének első felvonását a Ferencváros otthonában. A piros-kékek 2-1-es siker után várhatják a hazai visszavágót. A lefújás után Marko Nikolics burkoltan üzent ferencvárosi kollégájának, Szerhij Rebrovnak.

"Az Európa-liga szereplés után mi igazán tudjuk, mit jelent háromnaponta éles tétmérkőzést játszani"

- mondta Nikolics azok után, hogy Szerhij Rebrov két hete a sűrű meccsnaptár miatt dohogott.

S ha már az Európa-liga szóba került. A Fradi nem titkolt célja, hogy ősszel valamelyik nemzetközi kupasorozat főtábláján szerepeljen. Nos, a szintet idehaza a ferencvárosiak mellett legfeljebb a Vidi képviseli. Az a Vidi, amely ellen a zöld-fehérek idén három meccsen egy döntetlent tudtak elérni, s kétszer kikaptak.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.