RETRO RÁDIÓ

Milliókat kaszált, Mourinho kirúgására fogadott a játékosa

Milliókat kaszált, Mourinho kirúgására fogadott a játékosa
mv
Szerző
mv
Létrehozva2018. 12. 22. 00:35

Továbbra is José Mourinho menesztése a téma Manchesterben. Újabb furcsa fejlemény az ügyben.

A Manchester United focistája, Alexis Sanchez WhatsApp-üzenetéből arra következtetnek, hogy a chilei sztár megnyert egy fogadást csapattársával, Marcos Rojóval szemben - írja a The Sun.

A brit lap szerint Sanchez 20 ezer fontot (6,8 millió forintot) tett arra, hogy menesztik a csapat menedzserét, José Mourinhót.

 

A tréner kirúgása után ugyanis ezt írta:

"Megmondtam! Mindössze türelem kellett. Royo, tartozol nekem 20 ezer fonttal."

Sanchez a klub legjobban kereső labdarúgója, heti 505 ezer fontot kap. Egy éve szerepel a csapatban, és az eddigi teljesítményével óriási csalódást okozott. Nem túl népszerű a szurkolók körében, és ezzel a fogadással csak tovább rontotta a róla kialakult képet.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.