RETRO RÁDIÓ

Bombaigazolásra készül a Ferencváros, ez nagyot szólhat

Bombaigazolásra készül a Ferencváros, ez nagyot szólhat
HBK
Szerző
HBK
Létrehozva2018. 07. 08. 15:00
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Ripost

Ukrán válogatott futballistával erõsíthetnek a zöld-fehérek. A fizetése jelentheti az egyetlen problémát.

Ukrán sajtóhírek szerint a Ferencváros labdarúgócsapata bejelentette Ivan Petrjak szerződtetését. A 24 éves futballista eddig négyszer szerepelt az ukrán válogatottban, piaci értékét kétmillió euróra becsülik.

A Goal ukrajnai tudósítója is úgy tudta, hogy Petrjakot nem marasztalná a Sahtar Doneck, megfelelő ajánlat esetén szívesen túlad rajta.

A problémát a játékos bérigénye jelentheti, amely körülbelül heti 20-30 ezer euró. A Goal úgy tudja, hogy emiatt a kölcsön lehet a legvalószínűbb opció a Fradi és a Sahtar számára is.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.