Létrehozva: 2018.02.04.

Oda az álom, hősies küzdelemben bukott el Fucsovics Marci

A magyar teniszsztár hullafáradtan is tudott egy szettet nyerni David Goffin ellen.

Fucsovics Márton négy szettben kikapott David Goffintól (7:5, 6:4, 3:6, 6:2), így a magyar férfi teniszválogatott 3–1-re kikapott Belgiumtól a Davis-kupában.

Fucsovics óriásit küzdött, eleve nem 100 százalékos állapotban utazott ki Belgiumba, de szombaton hatalmas csatában kiharcolta Balázs Attila oldalán, hogy Goffin ellen is megküzdjön.

A vasárnapi meccsen az első két szettet megnyerte a világranglista hetedik Goffin, de Marci a harmadik játszmában csodálatos játékkal szépített. A negyedik szettre teljesen elkészült az erejével a nyíregyházi sportoló, de így is büszke lehet a teljesítményére, ugyanez igaz a teljes magyar csapatra is.