5°C
9°C

Miklós névnapja

RETRO RÁDIÓ

Sorsdöntő csata, Storck Ronaldótól sem fél

Sorsdöntő csata, Storck Ronaldótól sem fél
mv
Szerző
mv
Létrehozva2017. 02. 10. 14:55

A magyar labdarúgó-válogatott március 25-én Portugáliában szerepel világbajnoki selejtezõn.

Kötelező nyernie a magyar válogatottnak Portugáliában ahhoz, hogy életben tartsa továbbjutási esélyeit a világbajnoki-selejtezőkön - mondta az nso.hu-nak Bernd Storck szövetségi kapitány.

Négy fordulót követően Magyarország a harmadik helyen áll a B-csoportban, Portugália kettő, Svájc öt ponttal előzi meg. Storck szerint egy újabb vereség megpecsételné a sorsunkat:

"Meg kell állnunk a helyünket az oroszlán barlangjában. Ellenkező esetben sajnos az Eb-győztes mögött is öt pontra duzzad a lemaradásunk. Számunkra döntővel ér fel a portugálok elleni selejtező."

Jó játékra törekszünk, és szeretnénk győzni. Az eredmény megmutatja, merre tovább.

Portugália vereséggel kezdte a selejtezőket, 2-0-ra kikapott Svájcban, azóta viszont - Cristiano Ronaldóval a soraiban - három mérkőzésen győzött. 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.