5°C
9°C

Miklós névnapja

RETRO RÁDIÓ

Csodagól után vallomás: hazánkért dobog a szíve a német focistának

Csodagól után vallomás: hazánkért dobog a szíve a német focistának
HBK
Szerző
HBK
Létrehozva2016. 08. 20. 15:36

Még egy gólpasszt is adott a döntõben. A góljáról annyit mondott, hogy ennél jobban már nem is lehetne eltalálni a labdát.

A német női fociválogatott 2–1-re verte a Maracanában a svédeket a riói olimpia döntőjében, az első gólt a Budapesten született Marozsán Dzsenifer lőtte (nem is akármilyet), majd gólpasszt adott. A meccs után pedig érdekes vallomást tett.

A szívem még mindig Magyarországért dobog, de azért egy kicsit Németországért is.

– ezzel magyarázta Marozsán az Origónak, hogy mire godnolt a német himnusz közben.

„Az egész pillanatot átgondoltam magamban, hogy mi történik most itt velem. Egyelőre nem is tudom elhinni, hogy megnyertük, ráadásul az én gólommal és gólpasszommal.”

A góljáról ezt mondta:

A végén már láttam, hogy bemegy. Jobban szerintem ennél nem lehetett eltalálni a labdát, ezért nagyon örülök, hogy így sikerült.   

 
Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.