RETRO RÁDIÓ

Európában szárnyal az NB I-ben bukott edző

Európában szárnyal az NB I-ben bukott edző
aka
Szerző
aka
Létrehozva2016. 03. 18. 12:20

A cseh szakember nem kellett Debrecenben. Most prágai csapatával olyat ért el, mely elõtt már a legnagyobb sztárok is meghajolnak.

Az NB I-ben megbukott, az Európa-ligában remekel Zdenek Scasny cseh fociedző. A szakembert 2010 decemberében nevezték ki a Debrecen kispadjára, ott azonban csak hónapokat tölthetett el. A sorozatos vereségek miatt 2011 áprilisában menesztették, utódja, Kondás Elemér máig irányítja a Lokit.

Scasny azóta sem távolodott el a futballtól, most éppen az Európa-ligában menetel a Sparta Praga élén. A cseh csapattal a sorozat nyolcaddöntőjének visszavágóján 3-0-ra nyert az esélyesebb Lazio otthonában, 4-1-es összesítéssel kiütve ezzel az olaszokat.

Bebizonyítottuk, hogy a fociban bármi lehetséges. És a csodának még nincs vége, mivel nagyon jó formában vagyunk

- mondta a lefújás után érthetően lelkesen Scasny.

Csapatával egyetlen közép-európai együttesként a negyeddöntőre készülhet az El-ben.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.