RETRO RÁDIÓ

Most érkezett: kórházba került Elton John

K.B.
Szerző
K.B.
Létrehozva2023. 08. 28. 17:41

Az idős popsztár az otthonában esett el a hétvége folyamán.

A kórházban töltötte az éjszakát Elton John, miután a nyár utolsó hétvégéjén összeesett a nizzai házában. A mentősök a helyi Princess Grace kórház ortopédiai osztályára szállították, ahol a könnyebb sérüléseit ellátták. Kiderült, hogy nem sérült meg súlyosan a népszerű énekes, azonban a 76 éves korára való tekintettel, óvintézkedés gyanánt önként bement a kórházba és vállalta az éjszakai megfigyelést az állapotával kapcsolatban - számolt be róla a BBC.

elton john
Elton John elesett és megsérült Franciaországban /Fotó: AFP

A lap számára Elton ügynöke számolt be az esés utáni következményekről.

A kivizsgálást követően reggel azonnal hazaengedték Elton Johnt a kórházból, most már otthon van és jó egészségnek örvend 

- köszönte meg az aggódást az énekes ügynöke. A sztár a férjével és két gyermekükkel az egész augusztust Nizzában töltik, miután ki kell pihennie a világturnéját, amely júliusban ért véget.

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.