
Exatlon Hungary: durva sérülése után ismét párbajozik Vadkerti Adél
A mai végjátékot ismét a Kihívók nyerték, ezzel pedig biztossá vált, hogy egy Bajnok lány lesz a párbaj egyik résztvevője. Vadkerti Adél, a hét legrosszabb statisztikájával rendelkező játékosa így mindenképp futni fog az Exatlon eheti párbaján.
A Kihívók tökéletes játékkal nyerték meg a hét első végjátékát. 10:5-re diadalmaskodott a kék csapat, amivel biztossá vált, hogy a Bajnok csapat legrosszabb statisztikájával rendelkező lány játékosa, Vadkerti Adél lesz a párbaj egyik résztvevője. A profi golfozónak nem ez lesz az első párbaja, mivel korábban Jakabos Zsuzsannával együtt, ők futották az Exatlon 2026-os évadjának első párbaját.

Vadkerti Adél sérülése után ismét párbajozni kényszerül az Exatlonban
Korábban súlyos sérülést szenvedett a Bajnok csapat játékosa, akinek kiugrott a válla a helyéről.
Ahogy mentem át a hengeres akadályon, miközben mentem, a jobb kezem teljesen kicsúszott. Oldalra néztem, és a vállam nem volt a helyén. Soha nem volt még ilyen. A vállam pár centivel arrébb volt, mint kellene
– nyilatkozta a baleset után Vadkerti Adél.
A golfozó ennek ellenére ismét pályára állt és nagy küzdelmek mellett sikerült tisztességesen helyt állnia az Exatlon Hungaryben.

Újra párbajozni kényszerül Vadkerti Adél
Az Exatlon Hungary első hetének pénteki napján már egyből párbajra kényszerült a golfozó, akinek csapattársával, Jakabos Zsuzsannával kellett megküzdenie. Az olimpikon úszó nagy tisztelettel beszélt Adélról.
Egy olyan versenyzőtől kaptam ki, aki szerintem nagyon jó lesz majd. Lehet, hogy az első héten ezt nem tudta megmutatni, de véleményem szerint Adél egy nagyszerű versenyző. A jobbtól pedig nem szégyen kikapni
– nyilatkozta Dominikán lapunk újságírójának Jakabos Zsuzsanna.
A tapasztalat sokat számíthat egy ekkora megmérettetés során, ami könnyen eldöntheti a párbaj kimenetelét.
A következő adásból arra is fény derül, hogy kivel kell megmérkőznie Vadkerti Adélnak, hogy bent maradjon az Exatlon Hungary 2026-os évadjában.







