
Liptai Claudia elárulta: Ezt a két dalt adja elő este Gesztesi Panka és Kovács Áron A Nagy Duettben
A műsorvezető hatalmas hálát érez Kovács Áron iránt, aki rendkívül odaadó volt az elmúlt hetekben Pankával. Liptai Claudia elárulta, mit fognak előadni ma este.
Liptai Claudia elárulta, mit jelent neki Panka és Áron A Nagy Duett színpadán véghez vitt teljesítménye az elmúlt hetekben. Claudia rendkívül büszke lányára, de most szeretné, ha kicsit Áron lenne a főszereplő. Bejegyzésében elárulta azt is, melyik az a két dal, amivel fellépnek majd az esti adásban.

Fotó: Mate Krisztian /
Liptai Claudia elárulta, milyen dalokkal készül ma este Panka és Áron
Claudia elmondta, hogy az elődöntőben az egyik dal mindig a mester slágere, ezért ez most sem lesz másképp. A műsorvezető a bejegyzés alá bevágta Kovács Áron 30 éve íródott slágerét, amit szeretne, ha még a műsor előtt megismerne mindenki, aki eddig nem hallotta volna. A népszerű műsorvezető emellett megköszönte Áronnak a sok kedvességet és előzékenységet, amit adott az elmúlt hetekben Gesztesi Pankának.
Claudia nem szűkölködött a szavakkal és azt is elárulta, hogy a második dal egy Oscar-díjas világsiker lesz, ami nem más, mint a Skyfall.
A bejegyzést IDE kattintva lehet megtekinteni!






