3°C
6°C

Auguszta névnapja

RETRO RÁDIÓ

Jónak lenni jó! Egyházi Viola különleges felajánlással csatlakozott

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2025. 12. 18. 12:15

Van úgy, hogy egy álom elől nem lehet örökké bujkálni. Egyházi Viola története pontosan ilyen.

Egyházi Viola festőművész idén csatlakozott a Jónak lenni jó!  jótékonysági műsorhoz, ahol egy különleges grafikáját ajánlotta fel a nemes ügy érdekében. A művész szerint a valódi művészet nemcsak önkifejezés, hanem felelősségvállalás is – és most először ország-világ láthatja ezt a hozzáállást.

egyházi viola
Egyházi Viola / Fotó: Jónak lenni jó!

Egyházi Viola csatlakozott a Jónak lenni jó! jótékonysági akciójához

Van úgy, hogy egy álom elől nem lehet örökké bujkálni. Egyházi Viola története pontosan ilyen: édesanyja, Macskássy Izolda festőművész már kislánykorában felismerte lánya tehetségét, ő mégis inkább a design világában próbálta megtalálni saját útját – itthon és külföldön egyaránt. A barátai azonban mindig tudták, amit ő maga csak jóval később mert bevallani: a festészet az igazi hangja.

Ahogy az életben lenni szokott, eljött a pillanat, amikor már nem tudott elbújni a saját tehetsége elől. A nyár végén megnyitotta első, valóban „szívből épült” galériáját, a La Vie’Ola – The Gallery-t az újlipótvárosi Herzen utcában. Viola „kis ékszerdoboznak” nevezi a helyet – és nem véletlen: aki belép, úgy érzi, egy intimebb, élénk színekkel telített világba csöppen.

Egyházi Viola ma már úgy fest, ahogy él: őszintén, érzékenyen, tiszta színekben. A La Vie’Ola galéria pedig pontosan ezt a világot nyitja meg mindenkinek, aki szereti a személyes, lélekből épülő kortárs művészetet. És ha hinni lehet a barátainak, ez még csak a kezdet.

(VIA)

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.