RETRO RÁDIÓ

Vilmos herceg megható vallomása után Oláh Orsi kifakadt a férfiakra – Mi a közös bennük? Mutatjuk!

Létrehozva2025. 10. 19. 17:15

A héten sem unatkoztak a magyar sztárok! Törőcsik Franciska épp a karrierje csúcsán jár, miközben a királyi család, BSW, Oláh Orsi és Vilmos herceg is beszédtémát szolgáltatott. Íme a Ripost Top 5 heti sztárhíre!

Ez a hét sem telt el szaftos pletykák nélkül. A Ripost top 5 legolvasottabb cikkéből pedig kiderült, miket, jobban mondva kiket szerettek a legjobban a magyarok: Törőcsik Franciska, angol királyi család és BSW.

törőcsik franciska
Törőcsik Franciska Hunyadi című nagy sikerű Netflix sorozatnak köszönheti nemzetközi hírnevét (Fotó: Mate Krisztian)

Törőcsik Franciska a reflektorfényben

Zsúfolt időszakon van túl Törőcsik Franciska, aki a „Hogyan tudnék élni nélküled?” című film hatalmas sikerét követően újra a rajongók figyelmének középpontjába került. Franciska az Instagramon friss fotókat posztolt, melyeken a film két másik sztárjával, Brasch Bencével és Ember Márkkal látható. A rajongók örömmel és izgatottsággal kommentelték a képeket, többen már a második részre is kíváncsiak.

The Prince And Princess Of Wales Visit Pontypridd
Katalin és Vilmos herceg  innovatív szervezeteket látogattak meg, fiataloknak biztosítottak lehetőségeket, és a közösség fejlesztéséért dolgoztak (Fotó: Mark Cuthbert / GettyImages)

Katalin és Vilmos herceg Észak-Írországban

A Kensington-palota közleményt adott ki Katalin és Vilmos walesi hercegi pár utazásáról Észak-Írországba. A trónörökösök innovatív szervezeteket látogattak meg, fiataloknak biztosítottak lehetőségeket, és a közösség fejlesztéséért dolgoztak. Katalin első írországi útja rákos diagnózisa óta különösen jelentős, hiszen kiemelte a szülők támogatásának fontosságát.

CM20230721_Campus fesztivál 3.nap_HAON (18)
BSW Matyi Instagramon számolt be arról, hogy az Októbeerfeszt szervezőivel összetűzésbe kerültek (Fotó: Czinege Melinda)

BSW Matyi koncertbotránya

 

BSW Matyi Instagramon számolt be arról, hogy az Októbeerfeszt szervezőivel összetűzésbe kerültek, és a koncertet 40 perc után le kellett állítani. A szervezők részeg állapota, valamint technikai problémák miatt a fellépés félbeszakadt, a rajongók csalódottak voltak, Matyi és csapata azonban köszönetet mondott a kitartó közönségnek.

Házasság első látásra, Oláh Orsi
 Oláh Orsi Instagramon számolt be arról, mennyire idegesítik a férfiak (Fotó: TV2)

Oláh Orsi kiakadt az utcai zaklatások miatt


A Házasság első látásra szereplője, Oláh Orsi, Instagramon számolt be arról, mennyire idegesítik a férfiak, akik primitív módon próbálnak ismerkedni az utcán. „Olcsó ribancnak” érezte magát, amikor fütyültek rá vagy kiabáltak vele, de a realityszereplő visszaszólt, ezzel is jelezve, hogy nem hagyja magát.

Vilmos herceg az oxfordshire-i RAF Benson bázison járt (Fotó: Parsons Media / eyevine / Northfoto)

Vilmos herceg megható vallomása


Vilmos herceg az oxfordshire-i RAF Benson bázison járt, ahol régi bajtársaival találkozott, és elárulta, hogy a repülés jelenti számára a „boldog helyet”, ahol békére talál. A herceg három évig szolgált a brit Királyi Légierőnél, és a helikopterek hangja újra felidézte benne a múltat, miközben a barátság és a szolgálat iránti elkötelezettségét is kifejezte.

@metropol.napilap Megkönnyebbült Vilmos herceg: Visszakapta feleségét! Az elmúlt kilenc hónap nehéz volt a királyi családnak, de Vilmosnak különösen. Férjként beteg feleségében tartotta a lelket, apaként gyermekeiket kellett támogatnia és még a gyengélkedő Károly király feladatait is átvette. #királyicsalád#katalinhercegné#vilmosherceg#daganat#gyerekek#boldogság#gyógyult #hungary #magyar #neked #nekedbe #nekedbelegyen #foryoupage #foryou ♬ eredeti hang – Metropol - Metropol

 

Ripost hírek
Harcsa Norbert: a baloldali szavazók a messiásukat két évvel ezelőtt még keresztre feszítették volna

Harcsa Norbert: a baloldali szavazók a messiásukat két évvel ezelőtt még keresztre feszítették volna

A népszerű, bokszoló-influenszer jókat derül a baloldalról hozzá befutó fenyegetéseken, hiszen pontosan tudja, hogy a „kemény legények” csak addig bátrak, amíg négy fal között a klaviatúra előtt ülve ígérnek „irdatlan verést” a harcban edzett sportembernek. Harcsa Norbert most elmondta, mit is gondol a Magyar Pétert messiásként látó fura brigádról.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.