Krausz Gábor
Britney Theriot ráparancsolt a vőlegényére, hogy kapja össze magát! Imádja Russell Crowe-t, de ápoltan szeretné látni az esküvőjükön, amire Londonban kerül majd sor – igaz, azt még nem lehet tudni, hogy mikor.
Idén hazánkban forgat az Oscar-díjas színész, Russell Crowe, a Billion Dollar Spy című film felvételei júniusig zajlanak. A korábban súlyosan elhízott sztár mára lefogyott, viszont a haja és a szakálla változatlan. Igaz, a menyasszonya bosszankodik emiatt, ám a mostani szerep megkívánja ezt a külsőt.
A 61 éves Russell és a 32 éves Britney 2020 óta randiznak. Először 2013-ban találkoztak. A hölgy is színészként kezdte, ám 2017 óta ingatlanosként dolgozik. Csak 2022 őszén vállalták fel a kapcsolatukat. Amikor 2023-ban gyémántgyűrűvel az ujján látták a lányt, beindultak a pletykák az esküvőről!
„Róma volt a menyasszony szíve vágya, de aztán meggondolta magát” – mondta a New Idea hasábjain egy bennfentes. „Tudja, hogy Russell imádja Angliát, így London lett az esküvői helyszín, olasz nászúttal. Csak az időpont kérdéses.”
A másodszor nősülő, kétgyermekes Crowe-nak rendbe kellene hozatnia a szőrzetét is, mivel Britney utálja a torzonborz haját és szakállát – erre a forgatás után kerülhet sor, ha a sztár is úgy akarja.
„Russell ápolatlan hatást kelt, míg Britney álomszép és trendi” – magyarázta egy informátor az amerikai Starnak.
Sokat fogyott Brit kérésére, ám utálja, ha megmondják neki, hogyan borotválkozzon, nyiratkozzon, és miként ügyeljen a higiéniájára.
A lány szereti Russellt, és hozzá akar menni, de ez a férfi nagyon makacs!”