RETRO RÁDIÓ

„Ha annyira gazdag, miért mindig ugyanaz a cucc van rajta?!” - hazugsággal vádolják a 21 éves magyar milliomost

N.V.N.
Szerző
N.V.N.
Létrehozva2024. 07. 19. 08:30

Mi az igazság? Miből telik luxuséletre Kőgazdag Csabinak? Itt az igazság.

Magyarország legnagyobb sztárjának tartja magát Kőgazdag Csabi. Pénz ide vagy oda, a vastag pénztárca senkit nem jogosít fel arra, hogy nagyjából a fél országot lenézze. Legalábbis sokan így látják Herceg Csabit. 21 éves kora ellenére Ferrarival jár, és százmilliókkal dobálózik. Kishazánkban pedig általában a vagyonukkal hencegőket finoman fogalmazva, nem szeretik. 

Kőgazdag Csabi
Hajdú Péter interjújából megtudhatjuk, hogy Kőgazdag Csabi miből él. (Fotó: Polyák Attila)

Kőgazdag Csabi csak a sztárkodáshoz ért?

Rengeteg példát lehet hozni a magyar sztárvilágból, akiket a magamutogatás ezen módja miatt betámadnak. Hogy Csabi is ezért irritálja az embereket oly nagyon, vagy a magabiztossága, nem lehet megítélni. Egy biztos, irigyei is szép számmal akadnak. Sokan tudni vélik, hogy a jómód csupán családjának köszönhető, mégis saját maga próbálja learatni a babérokat.

Amióta pedig kikerült a világhálóra Hajdú Péter YouTube-csatornáján látható Frizbi című műsorának előzetese, még nagyobb ellenszenvet váltott ki az emberekből. A Redditen nagyon jó témát adott a netezőknek, ahol keményen betámadják. Legtöbbjükben felmerül a kérdés, kamu vagy valóság az a luxusélet, amit közvetít a külvilágnak. Egy állítólagos videóról is többen említést tesznek, amit egy ingatlaniroda készített házuk eladásának céljából. Azáltal tették össze a kirakós részleteit, hogy a fiatalember csupán egy 20 m2-es szobában lakik a barátnőjével, a többi helyiségen a családtagjaival osztozik. Persze ezzel még semmi baj sem lenne, inkább azt sérelmezik, hogy a valóság messze áll a valóságtól.

Mégis mi lehet a titka Csabinak? Miért kap lehetőséget egy kereskedelmi tévé reality-jében, miért hívják egy nézett műsorba szerepelni, mi több, miért készítenek vele „komoly” interjút? Talán mert jól marketingeli magát, vagy mert provokáló a személyisége és a külvilág felé mutatott gazdagsága. Van, aki szerint pont az a baj, hogy folyamatosan foglalkoznak vele, ezzel pedig „életben tartják” az imidzsét.

Az a baj ezekkel a kőgazdag formákkal, hogy posztoltok róluk állandóan. A hergelésből élnek, direkt csinálják. Ha nem írogatnátok róluk mindig, akkor nem figyelnének rájuk” – fogalmazta meg véleményét valaki. Mások szerint a szereplése semmi másról nem szól, csak a sztárkodásról.

Aki valóban gazdag, az nem ér rá a TV-ben majomkodni, mert jobban keres máshol, egyszerűen nem tudják megfizetni az idejét

– írtja az egyik kommentelő.

Ha annyira kőgazdag, miért mindig ugyanaz a cucc van rajta?! Lehet, olyan, mint Steve Jobs: A szekrénye tele van ugyanezen felsőkkel és minden egyes nap újat vesz fel” – gúnyolódott rajta egy kommentelő.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.