4°C
12°C

Kornélia névnapja

RETRO RÁDIÓ

Megható: régi fotóval köszöntötte fel Károly király Vilmos herceget

KL
Szerző
KL
Létrehozva2024. 06. 21. 16:20

Az uralkodó nem feledkezett meg fia születésnapjáról.

Az utóbbi időben sok nehézségen ment keresztül a királyi család, hiszen előbb III. Károly király, majd utána Katalin hercegné is kórházba került. Ráadásul mindkettőjüknél súlyos betegséget diagnosztizáltak.

Prince William in Sheffield
Vilmos herceg ma ünnepli 42. születésnapját Fotó: i-Images / eyevine

Így már rájuk fértek a pozitív örömteli események. Ilyen volt a Trooping The Colour vagyis a brit zászlós felvonulás. Ám most a királynak más okozott boldog perceket. Ugyanis fia, Vilmos herceg ma ünnepli 42. születésnapját. Ennek apropóján pedig Károly a közösségi oldalán köszöntötte fel őt.

Nagyon boldog születésnapot kívánok a walesi hercegnek!

- írta a 24 óráig elérhető Instagram-sztorihoz, amelyhez egy fotót is csatolt, amin az látható, ahogy Károly a karjában tartja az akkor még csak néhány hónapos Vilmost. Azonban a walesi herceg születésnapjáról saját Instagram-oldalán sem feledkeztek meg. Cuki családi fotóval köszöntötték fel a trónörököst. 

 

Ripost hírek
Harcsa Norbert: a baloldali szavazók a messiásukat két évvel ezelőtt még keresztre feszítették volna

Harcsa Norbert: a baloldali szavazók a messiásukat két évvel ezelőtt még keresztre feszítették volna

A népszerű, bokszoló-influenszer jókat derül a baloldalról hozzá befutó fenyegetéseken, hiszen pontosan tudja, hogy a „kemény legények” csak addig bátrak, amíg négy fal között a klaviatúra előtt ülve ígérnek „irdatlan verést” a harcban edzett sportembernek. Harcsa Norbert most elmondta, mit is gondol a Magyar Pétert messiásként látó fura brigádról.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.