RETRO RÁDIÓ

Suzy megmondja a frankót: Nem vagyok műnő

Maca néni
Szerző
Maca néni
Létrehozva2022. 07. 22. 12:00
Frissítve2022. 07. 22. 12:21

Nincs az a jó karban lévő hazai énekesnő, aki ne kapná meg folyton a műnő jelzőt. Pedig nem minden eredmény a plasztikai sebész műve.

Suzy a Story magazinnak mesélt arról, hogy 36 évesen nincs baja a korával, csupán egy számnak tekinti. Gyakran „megkapja” viszont a műnő jelzőt, amit a következőképpen cáfol: 

Fotó: Facebook

„Sokszor megkapom különböző fórumokon, hogy műnő vagyok, hát Istenem… Aki így látja, annak nehéz megmagyarázni, hogy nem” – kezdte a lapnak az énekesnő, aki nem tagadja, egyetlenegyszer valóban kés alá feküdt. A mellműtétem után, amit a terhességem után muszáj volt megcsinálni, sosem feküdtem kés alatt, pusztán esztétikai beavatkozásokat végeztek rajtam, ami ahhoz kell, hogy még magabiztosabban állhassak a színpadra és a kamerák elé” – magyarázta Suzy, aki elárulta, milyen beavatkozásokat tart célszerűének és mi az, ami már nem fér bele nála. 

„Megengedem magamnak azt, ha valami nem tetszik magamon, azt korrigáltatom. Ami pedig a botoxot illeti, azzal egyáltalán nem élek, viszont egy jó mezoterápiás kezelés bármikor jöhet. A sminktetoválás sem újkeletű dolog, hazánkban több ezer nő él ezzel a lehetőséggel, kortól függetlenül. Ajánlom a nőtársaimnak, hogy igenis merjenek lépni ezek irányába, ha valami nem tetszik magukon, hiszen egyszer élünk és nem más él a bőrünkben, hanem mi magunk” – tette hozzá a mulatós sztár

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.