RETRO RÁDIÓ

Eljött a nagy nap: Mérföldkőhöz érkezett Dobó Ági élete

ripost
Szerző
ripost
Létrehozva2022. 06. 14. 18:10

Az egykori szépségkirálynő hamarosan férjhez megy a gyermekei apjához.

Tápai Szabinával, Polgár Krisztával és megannyi barátnőjével búcsúztatta a lányságát Dobó Ági. A kétgyermekes anyuka tavaly novemberben, teljes titokban ment férjhez Kis Csabához egy polgári szertartás keretein belül.

A szerelmesek tizenkét éve élnek boldog kapcsolatban, 2020-ban pedig Csaba el is jegyezte Ágit.

Fotó: Ripost

Jóllehet, a koronavírus miatt el kellett halasztaniuk az esküvőt, idén nyáron viszont már semmi akadálya, hogy a családtagjaik és a barátaik előtt is egybekeljenek.

Ez a pillanat pedig láthatóan hamarosan elérkezik, hiszen az egykori szépségkirálynő a hétvégén megtartotta a leánybúcsúját egy neves borpincészetben.

Akkor most azt hiszem, férjhez mehetek MINDEN BARÁTOM, CSALÁDTAGOM előtt is hamarosan

- írta az Instagramon megosztott bejegyzésében Ági.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.