RETRO RÁDIÓ

Ez fájhatott: Kétszer is megszúrták Horváth Évát – Fotó

Ez fájhatott: Kétszer is megszúrták Horváth Évát – Fotó
Angie
Szerző
Angie
Létrehozva2021. 12. 07. 09:44

Horváth Éva térdei régóta fájnak, ezért ideje volt orvoshoz mennie

Horváth Éva évek óta küzd térdeivel, amelyek egy genetikai rendellenesség miatt nem bírják a futással járó terhelést.

Fotó: Instagram

A csinos anyuka nem hajlandó lemondani a mozgásról, ezzel azonban azt kockáztatja, hogy napokig komoly fájdalmakkal kell élnie. A műtét lenne az igaz megoldás, de ezt halogatja az egykori modell.

Horváth Éva nemrég ismét anyuka lett, így pláne nincs ideje megműttetni magát. Csak egy lába után félévet kéne lábadoznia és lássuk be, erre most valóban nem érne rá, így inkább orvoshoz ment és ismét hiarulonsavas injekciót adatott be mindkét térdébe.

Fotó: Instagram

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.