4°C
12°C

Kornélia névnapja

RETRO RÁDIÓ

Szörnyű látvány fogadta a kertjükben a TV2 sztárpárját

Szörnyű látvány fogadta a kertjükben a TV2 sztárpárját
BDF
Szerző
BDF
Létrehozva2020. 05. 25. 17:10

Horváth Grétáék hónapok óta rendezgetik és szépítgetik az udvart. Nem csoda, hogy mérgesek és nagyon szomorúak lettek, amint kiléptek a teraszra.

Amióta Horváth Gréta és férje, Dávid megvásárolták első közös otthonukat, nagy gonddal szépítgetik és csinosítgatják a házat, és az udvart is. Folyamatosan fákat és szebbnél szebb virágokat ültetnek el, de legnagyobb bánatukra, nem csak ők ássák fel a kertet, hanem a kutyáik is.

Reggel, amikor kimentek a teraszra, ismét szörnyű látvány fogadta a házaspárt. Nagy bánatukra, az egyik négylábú újabb gödröt ásott.

A mérges gazdi fotót is mutatott a tett helyszínéről.

Fotó: Instagram

 

Ripost hírek
Harcsa Norbert: a baloldali szavazók a messiásukat két évvel ezelőtt még keresztre feszítették volna

Harcsa Norbert: a baloldali szavazók a messiásukat két évvel ezelőtt még keresztre feszítették volna

A népszerű, bokszoló-influenszer jókat derül a baloldalról hozzá befutó fenyegetéseken, hiszen pontosan tudja, hogy a „kemény legények” csak addig bátrak, amíg négy fal között a klaviatúra előtt ülve ígérnek „irdatlan verést” a harcban edzett sportembernek. Harcsa Norbert most elmondta, mit is gondol a Magyar Pétert messiásként látó fura brigádról.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.