RETRO RÁDIÓ

Férj és feleség lett Pintér Tibor és kedvese 

Férj és feleség lett Pintér Tibor és kedvese 
Angie
Szerző
Angie
Létrehozva2020. 01. 16. 19:45

Pintér Tibor és kedvese, Illyés Jenifer, elválaszthatatlanok lettek.

Kezdetben sokan nem fogadtak volna a szerelemükre, de az idő őket igazolja.

Mozipremier Bad Boys Aréna
Fotó: Markovics Gábor

Pintér Tibor és Illyés Jeniferről a Ripost tavaly év elején elsőként írta meg, hogy összejöttek. Mint kiderült, a közös munka folytán egymásba szerettek és azóta is nagyon élvezik egymás társaságát. Nem csak a magánéletben, a munkában is jól működnek együtt.

„Ez az év a művészetről és a szerelemről fog szólni. Jenivel sokat mélyült a kapcsolatunk, de a Nemzeti Lovas Színházban is nagy munkában vagyunk. Jelenleg a Szilaj című musicalen dolgozunk, amiben Jeni lesz a feleségem. Szerintem ez nem véletlen. Egyelőre csak a darabban vagyunk házasok, de ha ez így folytatódik közöttünk, lehet, hogy hamarosan esküvő lesz a vége” – mondta huncut mosollyal az arcán Tenya.

Ripost hírek
Harcsa Norbert: a baloldali szavazók a messiásukat két évvel ezelőtt még keresztre feszítették volna

Harcsa Norbert: a baloldali szavazók a messiásukat két évvel ezelőtt még keresztre feszítették volna

A népszerű, bokszoló-influenszer jókat derül a baloldalról hozzá befutó fenyegetéseken, hiszen pontosan tudja, hogy a „kemény legények” csak addig bátrak, amíg négy fal között a klaviatúra előtt ülve ígérnek „irdatlan verést” a harcban edzett sportembernek. Harcsa Norbert most elmondta, mit is gondol a Magyar Pétert messiásként látó fura brigádról.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.