5°C
9°C

Miklós névnapja

RETRO RÁDIÓ

Bíróságra ment az Oscar-díjas színész, de azután jött az újabb baj

Bíróságra ment az Oscar-díjas színész, de azután jött az újabb baj
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 01. 08. 19:00

Zaklatási ügye miatt tartották meg az elsõ tárgyalást, de hazafelé menet ismét rendõrökkel találta szemben magát.

A Kevin Spacey szexuális zaklatásáról szóló tárgyalása Massachusetts államban volt: a színészt még 2017 októberében vádolták meg azzal, hogy fogdosott egy 14 éves fiút. Azután egyre több molesztálási ügyben kezdett el nyomozni a rendőrség ellene, és most megint bajba került - írja a Mirror.

Az első tárgyalás már le is zajlott, aminek végeztével Spacey repülővel ment Washingtonba. A landolás után pedig kocsiba szállt, majd elhajtott, de a repülőteret elhagyva félre is állították a rendőrök, mivel túl gyorsan hajtott. Ezúttal azonban a színész nem kapott bírságot, megúszta egy szóbeli figyelmeztetéssel.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.