RETRO RÁDIÓ

Lefotózták, kigyúrt szépfiút ölelget Gianni: de mit szól hozzá Zita?

Lefotózták, kigyúrt szépfiút ölelget Gianni: de mit szól hozzá Zita?
bdf
Szerző
bdf
Létrehozva2018. 09. 22. 13:45

Újabb világsztár érkezett Magyarországra. Az étteremtulajdonos már találkozott is vele.

Magyarországra érkezett a világ egyik legkedveltebb színésze, Henry Cavill. Gianninak pedig már sikerült őt elcsípnie egy közös fotóra is.

Óriási megtiszteltetés hogy az étteremben köszönthettük a színészt! Reméljük még találkozunk! 

- írták.

Íme:

Egyébként a 35 éves brit színész nemrégiben balhézott össze a Warner Brothers stúdióval, így a rajongók legnagyobb bánatára már nem ő fogja alakítani Supermant.

Viszont megkapott egy másik kultikus szerepet. Úgy tudni, hogy Magyarországon forgatják a The Witcher című konzoljátékból készülő filmet és egyes információk szerint Cavill Geralt szerepét kapta meg. Ezért érkezhetett hazánkba a színész.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.