RETRO RÁDIÓ

Cseke Katinka: A lányom szétesett, amíg távol voltam

Cseke Katinka: A lányom szétesett, amíg távol voltam
Buster
Szerző
Buster
Létrehozva2017. 09. 07. 12:53

Cseke Katinka számára vízválasztó volt az Ázsiai kalandozás címû tévémûsor. Sokat tanult önmagáról, ráadásul lányával való kapcsolata is megváltozott.

Cseke Katinka idén nyáron hosszú heteket töltött távol Magyarországtól, hiszen ő is részt vett a TV2-n hamarosan startoló Ázsia Expressz című műsor embert próbáló megmérettetésében. A színésznő lélekben megerősödve tért haza, de nem csak őt változtatta meg a kaland.

"Sokkal magabiztosabb lettem, mint korábban voltam. Már tudom, hogy bármi történik is az életben, fel tudom nevelni a gyermekemet.

Korábban féltem, hogy mi lesz, ha nem lesz elég munkám, de Ázsia óta tudom, a világon mindenre képes vagyok.

Bevallom, amíg Ázsiában voltam, a lányom kicsit szétesett, de ez az egész arra jó volt, hogy megtanulta, milyen az élet, ha én nem vagyok a közelében. Azt mondta nekem, hogy soha nem gondolta volna, hogy ennyire húzós nélkülem..."

- árulta el a színésznő.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.