RETRO RÁDIÓ

Szomorú hírek érkeztek a műtéten átesett Koós János állapotáról

Szomorú hírek érkeztek a műtéten átesett Koós János állapotáról
BDF
Szerző
BDF
Létrehozva2017. 07. 07. 23:26

Bár a 79 éves énekes azt remélte, hamar felgyógyul kisebb balesetébõl, sajnos nem így történt. Gyógytornára kötelezték az orvosok.

Koós János január végén szenvedett fájdalmas balesetet. Az udvaron esett el, csúnyán kificamodott a válla. Megműtötték, és bár az operáció jól sikerült, lassan halad az énekes rehabilitációja.

Nehezebben gyógyul, mint azt az orvosok várták!

"Szerencsére fájdalmaim már nincsenek, de például az időjárásra nagyon érzékenyen reagál" - kezdte a %RIPOST%-nak a 79 éves énekes, akit nemrégiben újra megvizsgáltak.

"Néhány napja kellett visszamennem kontrollra, és kiderült, hogy egyelőre nem hagyhatom abba a gyógytornát. 

Úgy néz ki, hosszú még az út a teljes felépülésig, de remélem, hogy hamarosan minden rendben lesz

- mondta Koós, aki egyébként kevés időt is fordít a pihenésre. Azt mondja, nyaralni sem lesz ideje, augusztus végéig tele van a naptára koncertekkel.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.