5°C
9°C

Miklós névnapja

RETRO RÁDIÓ

Nem hiszed el, kikkel él együtt Kapócs Zsóka

Nem hiszed el, kikkel él együtt Kapócs Zsóka
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 02. 16. 18:00

Két magyar vizslája van a színésznõnek, de elgondolkozott egy harmadik befogadásán is, amikor a napokban "kutyanézõben" járt.

Annyira megtetszettek neki a négyhetes vizslák, hogy legszívesebben magával hozott volna egyet. Kapócs Zsóka csak azért gondolta meg magát, mert első vizslája saját bevallása szerint a világ leginfantilisabb ebe.

„Annyi energiámat felemészti, amennyivel már három gyereket is felnevelhettem volna – kezdte a %RIPOST%-nak a színésznő. – Négy évvel ezelőtt halt meg az előző kutyusom, és én az a típusú gyászoló vagyok, akinek rögtön kell az új eb. Az akkori párom javasolta a magyar vizslát, hogy milyen aranyos, szép és okos. Na, ehhez képest az én Kabám a világ legrosszabb jószága! Ha nem vagyok vele, szorong, ha nem futja ki magát, akkor mindent szétrág. Tavaly éppen miatta – hátha lefoglalja magát – örökbe fogadtam mellé Málnát, egy másik kutyust. Egy fokkal lett jobb a helyzet. A kiképző, aki egyébként vizslaspecialista, azt mondta, hogy ilyet még nem látott” – mondta Zsóka, aki ennek ellenére sem válna meg a rosszcsonttól, hiszen annyi szeretet kap tőle.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.