RETRO RÁDIÓ

Kitálalt súlyos szívműtétjéről Bodrogi Gyula

Kitálalt súlyos szívműtétjéről Bodrogi Gyula
BDF
Szerző
BDF
Létrehozva2017. 02. 17. 06:10

Néhány héttel ezelõtt arról szóltak a hírek: a nemzet színésze kórházba került, mert egy koszorúér-szûkület miatt meg kellett mûteni a szívét.

Néhány héttel ezelőtt arról szóltak a hírek: a nemzet színésze kórházba került, mert egy koszorúér-szűkület miatt meg kellett műteni a szívét. Mi több, a beavatkozás óta vérhígítót is szednie kell. Szerkesztőségünk felkereste a színészt, hogy az aktuális állapotáról érdeklődjünk: ekkor derült ki, nem műtötték meg.

Egy kedves barátommal beszéltem, ezt hallgathatta ki egy illetéktelen. Másnap már címlapon volt, hogy kórházban fekszem, és megműtötték a szívemet. Persze ebből egy szó sem volt igaz. Nem operáltak meg

– mondta kissé feldúltan a %RIPOST% napilapnak a 82 éves művész, aki hozzátette, köszöni szépen, az álhírekkel ellentétben kitűnően szolgál az egészsége, és nagyon reméli, hogy néhány évig még így is marad!

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.